CDRR105NP-680MC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CDRR105NP-680MC
  • Описание
    Sumida Corporation CDRR105NP-680MC RoHS: yes Inductance: 68 uH Tolerance: 30 % Maximum DC Current: 1.38 A Maximum DC Resistance: 195 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Dimensions: 10.4 mm W x 10.4 mm L x 4.8 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 4.8 mm Case Length: 10.4 mm Case Width: 10.4 mm Product: SMD Power Inductors Series: CDRR